KGS 03 LRM

KGS 03 LRM Kapasitif Gerilim Göstergeleri

OG Anahtarlama Tesislerinde yer alan hücrelerde, bara üzerinde enerjinin var olup olmadığını göstermek amacı ile kullanılan Gerilim Göstergesidir. KGS 03, ön panelinde yer alan gerilim ölçme terminalleri ile Faz – Faz ve Faz – Toprak gerilimleri ölçülür ve yine ön yüzünde bulunan Led’ler yardımı ile her fazın gerilimleri ayrı ayrı takip edilebilir. Sistemde oluşabilecek aşırı gerilimlere karşı, KGS 03 içerisine “parafudr” yerleştirilmiş ve koruma altına alınmıştır. IEC 61243-5 standardına uygun olarak tasarlanan KGS 03K, Bara gerilimini sürekli takip eder ve U > %10 Un iken LED’lerini yakar. U < %10 Un durumunda ise LED’lerini söndürür. Kapasitif Gerilim Bölücü İzolatörlerin kapasite değerlerine göre farklı gerilimlere uygun üretilmektedir. Siparişten önce bu değer belirtilmelidir.

KGS 03 – 03K ön panellerinde yer alan gerilim ölçme terminalleri ile Faz – Faz ve Faz – Toprak gerilimleri ölçülür ve yüksek verimli Led’ler yardımı ile her fazın gerilimleri ayrı ayrı takip edilir. Sistemde oluşabilecek aşırı gerilimlere karşı, KGS 03LRM içerisine “parafudr” yerleştirilmiş ve koruma altına alınmıştır.
IEC 61243-5 standardına uygun olarak tasarlanan KGS 03K, Bara gerilimini sürekli takip eder ve U > %10 Un iken LED’lerini yakar. U < %10 Un durumunda ise LED’lerini söndürür.

We are ready to be your energy