Türkiye’nin Orta Gerilim Koruma ve Kontrol Ürünlerinde Lider Yerli Şirketiyiz !

Dünyada enerji talebindeki önemli artış ve ülkemizde elektrik piyasasının özelleştirilmesi elektrik enerjisinin üretimi, dağıtımı ve iletiminin önemini artırmıştır. Özellikle elektrik dağıtımında firmalar talebi sürekli olarak karşılayabilmek için stratejik hedefler belirlemiş ve çözüm yolları aramışlardır.

Elektrik enerjisinin korunması ve kontrolü alanındaki bu çözüm arayışlarına cevap verebilmek için; RELKO – ROLESAN güncel teknolojiyi yakından takip etmekte ve 20 yılı aşkın tecrübesi ile birleştirerek en yenilikçi yaklaşımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. OG, AG ve YG ürünlerinin Elektronik, Mekanik tasarımı ve üretimi, Elektrik iletim ve dağıtım sistemleri tamamen kendi bünyemizde yapılmaktadır. SCADA sistemleri ve kararlı röle koordinasyonu için hızlı tepki veren ve kaliteli malzemelerden oluşan ürün yelpazemiz şu şekildedir;

7/24 Servis

yerli üretim

zamanında teslim

kaliteli ürün

DÜNYA DEVLERİ
TÜRKİYEDE

DÜNYA DEVLERİ TÜRKİYE’DE
Dünyanın önde gelen şirketleri ARCTEQ, FANOX ve ELVAC, Türkiye’deki faaliyetlerine RELKO – ROLESAN Enerji ile devam etme kararı aldı. RELKO – ROLESAN Enerji özel şirketlere, TEİAŞ ve TEDAŞ’a OG dağıtım, iletim ve Scada projelerinde yüksek kaliteli malzemeleri bu şirketlere özel ürünlerle birleştirerek destek sağlamaktadır.
RELKO – ROLESAN, enerji sistemlerimizde üretilen ve ithal edilen ürünlerin üst düzey uygulayıcısıdır ve çözümlerini ve deneyimlerini müşterileriyle paylaşmaya her zaman hazırdır.

YERLİ ÜRETİM

RÖLESAN ÜRÜNLERİMİZ

yerli ve milli imkanlarla üretilmektedir